تامین تجهیزات

ثروت و قدرت افراد ناشی ازا طلاعات و سطح دسترسی آنها به اطلاعات مورد نیاز خود می باشد. گسترش و رشد روز افزون کاربرد های فناوری اطلاعات و ارتباطات درفعالیت های روزمره ی سازمان های دولتی و شرکت های خصوصی باعث شده تا مدیران آینده نگر بیش از پیش به فکر بهره برداری از دست آورد ها و مزایای این حوزه باشند. از طرفی دیگر، عرضه محصولات گوناگون حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات باعث ایجاد چالش های اساسی در گزینش بستر و راه کار مناسب شده است

افزون بر این، با توسعه شبکه‌های اطلاعاتی و حرکت پر سرعت سازمان‌ها و شرکت ها به سوی اطلاعات یکپارچه، نیاز به فضای ذخیره‌سازی، مدیریت، تامین امنیت، پردازش، تحلیل، بازیابی از داده‌ها به شدت احساس می‌شود. بر پایه همین نیاز یکی از محورهای اصلی خدمات کسب و کار شرکت مجتمع فنی مهد پردا، ارائه خدمات مشاوره و طراحی در حوزه‌های مختلف فناوری اطلاعات و ارتباطات می‌باشد. درواقع با برخورداری از دانش و تجربه لازم، این شرکت همواره به عنوان شرکتی راهکارساز Solution provider  و مشاور در عرصه حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات مطرح بوده است. از آنجاکه انجام پروژه‌ها و طرح‌های مشاوره‌ای نیاز به وجود منابع انسانی غنی دارد، شرکت همواره از خدمات مختلف اشخاص توانمند و تشکیلات مغزافزاری مطرح استفاده نموده و با جذب و توانمندسازی نیروهای متخصص، سعی در توسعه منابع انسانی موجود بمنظور انجام بهتر پروژه‌ها دارد.

مجتمع فنی مهدپردا پژوهان

 • مجموعه خدمات قابل ارائه شرکت مهد پردا در زمینه مشاوره و تامین تجهیزات به شرح زیر می باشد :

  خدمات مشاوره و تامین تجهیزات

  • مستند سازی وضع موجود با هدف شناخت کامل شرایط کارفرما
  • ارزیابی و بررسی وضع موجود با هدف شناخت کمبود ها و ضعف های کارفرما از دید بهروش و استاندارد
  • ارائه راه کار و طرح های گوناگون با توجه به نیازهای کارفرما با هدف تعیین و تشریح وضع مطلوب
  • گزینش راه کار و تجهیزات مناسب با هدف کمک به حرکت در مسیر مناسب از منظر فنی و اقتصادی
  • اولویت بندی و تعیین فازهای اجرای پروژه با هدف رسیدن به شرایط مطلوب و کنترل عوامل منفی

  ارائه برنامه های زمانبندی اجرای پروژه با هدف رسیدن به اهداف پروژه در زمان تعیین شده

امروزه یکی از مهم‌ترین معیارها و شاخص‌های ارزیابی کلیه طرح‌ها و پروژه‌های مهندسی، مدت زمان اجرای آن‌ها است. طولانی تر شدن یا کوتاهتر شدن زمان اجرای پروژه ها نه تنها نقش بسیار تعیین کننده ای در هزینه های تمام شده طرح ها برای کارفرمایان دارد، بلکه موقعیت آن‌ها را نیز تحت تأثیر قرار می‌دهد.
کارفرمایان همواره تلاش می‌کنند تا طرح‌ها و پروژه‌های خود را در کوتاه‌ترین زمان و البته باکیفیت مورد نظر به اتمام برسانند. بنابراین لازم است تا کلیه پیش‌بینی‌ها اعم از تأمین منابع، تجهیزات و امکانات مورد نیاز انجام پذیرد. تجربه نشان داده است که در طرح‌ها و پروژه‌های انفورماتیک به خصوص در حوزه بانک‌ها که در یک فضای رقابتی به سر می‌برند، مهم‌ترین عامل پیشرفت پروژه‌ها و اجرای تعهدات در موعد مقرر، تأمین تجهیزات و قطعات مورد نیاز در کوتاه‌ترین زمان ممکن است.

مهد پردا پژوهان از طریق ایجاد همکاری با شرکت های خارجی صاحب نام این حوزه زمینه تولید تجهیزات انفورماتیک، این امکان را به شما می‌دهد تا تجهیزات مورد نیاز خود را با بالاترین کیفیت و در سریع‌ترین زمان به دست آورید.

 دامنه فعالیت ما

 • تأمین تجهیزات ذخیره‌سازی شرکت EMC و HP
 • تأمین تجهیزات سرورهای شرکت HP
 • تأمین تجهیزات سوئیچ ، روتر و فایروال های شرکت Cisco
 • تأمین رک های HP
 • تأمین محصولات شرکت VMware با لایسنس معتبر
 • مشاوره ، طراحی ، تأمین و ارائه انواع سخت‌افزار و نرم‌افزارهای مرکز داده (Data Center)همراه با نصب و راه‌اندازی